Olemasolevate teenuste nimekiri

Virtuaalne telefonikeskjaam – kaasaegne telefonisidelahendus kontorisse. Antud lahenduse peamiseks eeliseks on see, et kõik sissetulevad kõned jaotatakse efektiivselt töötajate vahel, süsteemi on lihtne interneti kaudu hallata ning samas vähenevad telefoniside kulud.

Valige standardsed või funktsionaalsemad IP-telefonid, vastavalt teie ettevõtte vajadustele. IP-telefone on võimalik osta või rentida.

Virtuaalne faks võimaldab saata arvutist dokumente ja saada need kätte e-posti teel. Saatmise ja kättesaamise jaoks ei ole teil tarvis soetada faksi aparaati.

Osalejad võivad ühineda konverentsiga laua- või mobiiltelefoni kaudu. Võimalik on ka luua rahvusvaheline sild, mille abil saavad liituda ka välismaised kasutajad.

Kiire internet, minimaalne ajaline viivitus ja garanteeritud 24/7 teenuse kättesaadavus. CSC TELECOM WEB hosting pakub laia valikuga teenuseid, kõige kõrgemate ohutusstandardite ja pideva klienditoega.

IVR

Virtuaalne sekretär (IVR) võimaldab sissetulevaid kõnesid suunata konkreetsele töötajale või osakonnale. Antud teenusega on teie klientidel mugavam võtta ühendust ettevõtte konkreetse töötajaga.

Avage virtuaalne kontor välismaal, kasutades kohalikke numbreid ja laiendage oma äri ükskõik, mis riigis, ilma, et seal peaks kohapeal viibima! Teie kliendid ei pea enam helistama välismaa numbrile, et teiega ühendust saada. See on kahtlemata mõistlik ja mugav lahendus.

Kõnekeskuse lahendus sobib ettevõtetele, kes hoolitsevad klienditeenuse kvaliteedi eest. Käesolev lahendus aitab efektiivselt töödelda sissetulevaid ja väljaminevaid kõnesid. Kõnekeskuse abil saate kontrollida kogu telekommunikatsiooni, mis aitab omakorda suurendada ettevõtte tootlikkust ja teenuste kvaliteeti.

Valige eesti number, mis sobib teie ettevõttele. Te saate säilitada olemasolevaid telefoninumbreid, kui tulete üle CSC TELECOM-i.

Lühinumbrid (3-, 4- või 5-kohalised) jäävad kergesti meelde. Ettevõtted kasutavad selliseid numbreid reklaami eesmärgil või selleks, et suurendada oma äratuntavust. Lühinumbrid võivad olla kasutusel nii sissetulevate kui ka väljaminevate kõnede, samuti SMS kampaaniate puhul.